6 000 Ft
Mereskovszkij, [Dmitrij]: Mereskovszkij munkái 15 kötete. Benne 1 duplummal. 2 köteten eredeti kissé sérült papír védőborítóval! Bp., én., Dante. Kiadói aranyozott, festett, piros egészvászon-kötések, változó állapotban, közte kissé kopott borítókkal, de közte jó állapotúakkal is.