1 400 Ft
Mi a magyar most? Tanulmányok a magyar jelen legfontosabb kérdéseiről. (Bp., 1937), Pantheon, 192 p. Első kiadás. Benne József Attila Hazám c. versével, valamint Ignotus Pál, Németh Andor, Kemény György, Remenyik Zsigmond és mások írásaival. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső borítón foltokkal, némi kopással, egyébként jó állapotban.