4 000 Ft
Száz Magyarok Könyvei 1-10. kötet. Ady Endre, Babits Mihály. Móricz Zsigmond, Csáth Géza, Kosztolányi Dezső, Gárdonyi Géza, Jókai Mór, Mikszáth Kálmán, Balázs Béla, és mások írásaival. Bp., é.n., Légrády-Kiadás. A könyvekben szereplő szerzők kartonra kasírozott portréfotóival, aláírásuk fakszimiléjével. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott borítókkal.