2 400 Ft
Várnai Zseni - Peterdi Mária: Mint viharban a falevél. Várnai Zseni által ALÁÍRT példány. Bp., 1943,(Arany János-ny.) A borító Mitterszky Nándor munkája. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kopott, szakadt, sérült borítóval.