5 000 Ft
Verne Gyula: A lángban álló szigettenger. Ford.: Huszár Imre. Bp.,[1928.], Franklin, 245+1 p. Negyedik kiadás. Számos fekete-fehér rajzzal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötések, a borítón kopásnyomokkal, de belül jó állapotban.