4 600 Ft
Vörösmarty Mihály munkái 1-3. kötet. Gyulai Pál bevezetésével. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Magyar művészek képeivel. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott,kissé foltos borítóval.