18588.
455. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
5 000 Ft
Géza Fehérvári: Islamic pottery. A comprehensive study based on the barlow collection. With a foreword by Sir Harry Garner. Benne a szerző, Fehérvári Géza (1926-2012) művészettörténész, orientalista saját ex libris-szével, rajta autográf DEDIKÁCIÓJÁVAL (London, 1974. március 15.) London,1973, Faber & Faber. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé sérült borítóval.