18661.
455. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 400 Ft
Morvay Győző - Gerecze Péter: A képzőművészetek története. Ifjúsági Könyvtár IV. Bp., [1900], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VI+(2)+160 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Átkötött egészvászon-kötésben (a borítón "Levente Könyvtár" felirattal és címerrel), kissé foltos, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, bélyegzőkkel (közte "Békécsabai Levente Egyesület 1924").