Kutasi Kovács Lajos: Fekete istenek, fekete emberek. DEDIKÁLT! Az Afro-Brazil világ. Bp., 1980. Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Művészettörténet sorozat 5 kötete (25,28, 32,37-38, 39): Csemegi József: A gótika művészete III. Itália gótikus művészete és kapcsoltai.; Eszláry Éva. A quatrocento szobrászata.; Ybl Ervin: A francia és angol renaissance művészet.; Czobor Ágnes: Barokk művészet Itáliában.; Ybl Ervin: Francia és angol művészet a barokk századokban. Bp.,1958-1961,Gondolat - Képzőművészeti Alap. Kiadói papírköté...
Dargay Lajos szobrászművész kiállítása. A művész, Dargay Lajos (1942-2018) szobrászművész, a magyarországi kinetikus-kibernetikus művészet megalapozója által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT példány. Bp., 1998, Ernst Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Sinóros Szabó Katalin: László Vass Collection. Veszprém, 2004, Art V. Premier. 50 p. Angol nyelven. Többek közt Bak Imre, Barcsay Jenő, Deim Pál, Fajó János, Kassák Lajos, Maurer Dóra, Nádler István műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Maurer Dóra, Prosek Zoltán (szerk.): Nyílt Struktúrák Művészeti Egyesület. Bp., 2006, Nyílt Struktúrák Művészeti Egyesület. Magyar és angol nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Konok Tamás, Maurer Dóra, Vera Molnár, Nádler István műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.