Morvay Győző - Gerecze Péter: A képzőművészetek története. Ifjúsági Könyvtár IV. Bp., [1900], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VI+(2)+160 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Átkötött egészvászon-kötésben (a borítón "Levente Könyvtár" felirattal és címerrel), kissé foltos, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, bélyegzőkkel (közte "Békécsabai Levente Egyesület 1924")...
Die Miniaturen der Berliner Baisonqur - Handschrift. 28 farbige Tafeln von Hrsg. von Volkmar Enderlein. Insel-Bücherei Nr. 865. Leipzig, 1969, Insel-Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Új Dunántúli Tárlat. 10 megye meghívott kortárs képzőművészeinek részvételével. Szerk.: Bors Magdolna. Balatonalmádi, 2019., Pannónia Kulturális Központ és Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Az első lapon a kiállító művészek névsorával, közte Pinczehelyi Sándorral. Kiadói papírkötés.
1979 Granasztói-Győrffy Katalin: Nuovi contributi all'attivit? del pittore veronese Sebastiano Vini. Attribuzione della tavola scoperta a Bodrogolaszi. Acta Historiae Artium. Különlenyomat. Bp., 1979., Akadémiai-ny., olasz nyelven, szakadt borítóval, 237-252 p. A szerző, Granasztói-Győrffy Katalin által DEDIKÁLT példány. + 1969 Recensiones. Acta Historiae Artium. Különlenyomat. Bp., 1969., Akadé...
1981 Szabó, Júlia: "Cerus aeternitatis hieroglyphicum" (Iconology of a natural motif.) Acta Historiae Artium. Különlenyomat. Bp., 1981., Akadémiai-ny., angol nyelven, fekete-fehér fotókkal illusztrált. 127 p. Szabó Júlia (1939-2004) művészettörténész által Csernyánszky Mária (1903-1998) művészettörténész részére DEDIKÁLT példány.
Prokopp Mária - Wierdl Zsuzsanna - Vukov Konstantin: Botticelli. Az erények nyomában. hn, 2009, Studiolo. Magyar és olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. DVD-melléklettel. Kiadói papírkötés.
Farkasházy Miklós (1895-1964) emlékkiállítás. (Bp., 1995.,) Belvárosi Aukciósház. Gazdag képanyaggal, a művész munkáival illusztrált. Kiadói papírkötés.