P. Brestyánszky Ilona: Ismerjük meg a kerámiát. A kerámia és a porcelán története. Bp., 1966, Gondolat. 342+1 p. Első kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Jelzéseket tartalmazó jegytáblákkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Derkovits. Száz éve született Derkovits Gyula. Szerk.: Körner Éva. Bp., (1994), Műszaki Fordító Rt.-ny., 4 p.+14 t. Reprodukciók Derkovits rézkarcairól. Kiadói papír mappában.
Dr. Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, sérült kiadó papír védőborítóban.
Erdélyi református templomok és tornyok. Tranysylvánia Képeskönyvek. Bp., 1989, Polygon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben