Réti István: A nagybányai művésztelep. Bp., 1954., Képzőművészeti Alap. Első kiadás. A művészek munkáinak fekete-fehér reprodukcióival. Kiadói kopott félvászon-kötés, kissé sérült és foltos borítóval.
Alex Ames: Collecting cast iron (Fémtárgyak gyűjtése). 1989, Moorland, kiadói papírkötés, angol nyelven. Gazdagon illusztrált kiadvány, mely bevezet a fémtárgyak gyűjtésének világába.
Elizabeth de Castres: Collecting silver (Ezüst tárgyak gyűjtése). Bishopsgate, 1986, kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, angol nyelven. Gazdagon illusztrált kiadvány, mely bevezet az ezüst tárgyak gyűjtésébe.
Kner Imre: A tipográfiai stílus elemei. (Különlenyomat a Magyar Grafikai Almanach 1933. évfolyamából). Gyoma, 1933, szerzői kiadás (Kner-ny.), 18+(1) p. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 250 példányban. Könyvárusi forgalomba nem került!
Neoacademism in Saint Petersburg. Ekaterinburg - Bp., 2015., UVG - Ludwig Múzeum. Angol és orosz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Abszolút szépség - Absolute Beauty. Szentpétervári új akadémizmus - Neoacademism in Saint Petersburg, kiállítási prospektussal.
Részben az egész. Baranyai András művészete. Baranyai András emlékkiállítása. Kiállítási katalógus. Műcsarnok 2021. Benne Szegő György, Jurecskó László, Kishonthy Zsolt, és Suba Boglárka írásaival. Bp., 2021., MissionArt Galéria - Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Paola Santucci: La pittura del Quattrocento. Storia dell'arte in Italia. Torino, 1997., UTET. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Daniela del Pesco: L'Architettura del Seicento. Storia dell'arte in Italia. Torino, 1998., UTET. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Dreams and Conflicts. The Dictatorship of the Viewer. 50th International Art Exhibition. La Biennale di Venezia. Venezia, 2006., Marsilio. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
1911-1912 Művészet folyóirat 3 évfolyama. Szerk. Lyka Károly. 1911 X. évf. 1-10. sz. + egy duplum: 5. sz., 1912 XI. évf. 1-10. sz., 1913 XII. évf. 1-10. sz. Papírkötésekben, változó állapotban, közte szakadozott, széteső, és elvált borítójú, de jó állapotúak is.
Caravaggiótól Canalettóig. Az itáliai barokk és rokokó festészet remekművei. Szerk.: Dobos Zsuzsanna. Bp., 2013, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.