Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 399

Viski Károly: Erdélyi magyarság. Népművészet. Dr. Petri Pál bevezetőjével. Bp., [1920], Népies Irodalmi Társaság (Franklin-ny.), 16 p.+ 29 t.+ 1 sztl. lev. Egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
18589.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

18590.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14

Gáspár-Szala-Szikói (szerk.) Díszlet-jelmez 2007-2017, (Magyar szcenográfia II - Hungarian Stage Design) Bp., 2019 Kiadói vászonkötésben
18591.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

18592.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

Kass János: Fejek. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé sérült és foltos papír védőborítóval.
18593.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,40
12,57

11 db kiállítási katalógus cca 1960-1980
18594.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14

18595.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86

18596.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

Kupferstiche alter Meister. Sammlung des Reichsgrafen Wenzel von Nostiz-Rieneck. Porträtsammlung Sir Alfred Morrison - London. Versteigerung durch C. G. Boerner in Leipzig vom 10. bis 12. November 1927. (Árverési katalógus). Leipzig, 1927, Poeschel & Trepte, 2 sztl. lev.+ 198+(2) p.+ XXXIV (fekete-fehér képek) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, az első két lap sérült, javított.
18597.

Kupferstiche alter Meister. Sammlung des Reichsgrafen Wenzel von Nostiz-Rieneck. Porträtsammlung Sir Alfred Morrison - London. Versteigerung durch C. G. Boerner in Leipzig vom 10. bis 12. November 1927. (Árverési katalógus). Leipzig, 1927, Poeschel & Trepte, 2 sztl. lev.+ 198+(2) p.+ XXXIV (fekete-fehér képek) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, az első két lap sérült, j...

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

R. Bajkay Éva: Uitz Béla. Bp., 1977, Corvina, 12 p.+ 12 t. Magyar, angol, német és orosz nyelven. Uitz Béla műveinek 12 ofszet reprodukcióival. Kiadói kissé kopott karton mappában. 27x37 cm
18598.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

A festőművészet remekei a Szépművészeti Múzeum klasszikus gyűjteményéből. Gerő Ödön előszavával. A Pesti Napló előfizetőnek készült kiadás. (Bp.), é.n. (cca 1900), Pesti Napló (Franklin-ny.), 7+(1) p. + 20 sztl. lev. + 20 (színes műmellékletek) t. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói dekoratív, aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.
18599.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14

18600.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft