19381.
455. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Benedek Elek: Két gazdag ifju története. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n. (cca 1910), Singer és Wolfner, 135+(1) p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított címlappal, lapszéli ázásnyomokkal.