19349.
455. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 000 Ft
De Gerando Antonina: Pali gyermeksége és ifjúsága. A 12-15 éves mindkét nemű ifjúság számára. Bp., 1889, Méhner Vilmos, 134+(2) p. Első kiadás. Kiadói festett, dombornyomott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a borítón némi kopással, a gerincen kis sérüléssel.