19377.
455. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Gaal Mózes: Két diák levelezése. Bp., 1902, Franklin-Társulat, 212 p. A borító Goró Lajos munkája. Kiadói festett, szecessziós egészvászon-kötés, kissé foltos, kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal, ajándékozási és tulajdonosi bejegyzésekkel.