19379.
455. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 400 Ft
Gaal Mózes: Virág Palkó. A magyar ifjuságnak ajánlja - - . Bp., 1890, Mai Henrik (Márkus Samu-ny.), 181+(1) p. Első kiadás. Aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült, javított címlappal, körbevágott lapokkal. Az előzéklapon korabeli ajándékozási bejegyzéssel, Benka Gyula (1838-1923), a szarvasi evangélikus gimnázium igazgatójának autográf aláírásával.