19372.
455. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Gyarmathi Zsigáné: Tündér király fia, lánya. A világ vége és egyéb mesék és történetek jó fiuk és lányok részére. Bp., [1910], Tolnai, 143+(1) p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott, a gerincnél sérült borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.