19368.
455. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 000 Ft
Hetedhétország. Ötven magyar népmese. Szerk.: Géczy József. Würtz Ádám rajzaival. Pécs, 1956, Dunántúli Magvető. Második, javított kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.