19370.
455. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Komáromi János: Pataki diákok. Fáy Dezső rajzaival. Bp., [1931], Genius, 216 p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Illusztrált félvászon-kötésben, kissé foltos, javított borítóval, helyenként foltos, sérült, javított lapokkal.