18471.
455. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
2 000 Ft
Prónai Lajos: A puszták börtönében. Magyar hadifoglyok kalandozása Orosz-Turkesztánban. Bp., [1929], Szent István-Társulat (Stephanaeum-ny.), 77+(3) p.+ 2 (kétoldalas, fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, kopott, foltos borítóval, a gerincen sérülésekkel, helyenként foltos lapokkal, 6 hiányzó képtáblával, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.