19111.
455. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
1 600 Ft
Zilahy Pál: Kis franczia tolmás. Útmutatás a franczia nyelvnek lehetőleg legrövidebb idő alatt elsajátítására. Pest, 1865, Lampel Róbert, 2+207 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, bekötött eredeti papírborítókkal, a hátsó papírborítón hiánnyal, a címlap és az elülső papírborító kijár, foltos.