19041.
455. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 400 Ft
Dr. Fáy Aladár et al.: A hatósági orvos. Vezérfonal socialhygiénével foglalkozók: tisztiorvosok, gondozó orvosok, rendőrorvosok stb. számára. Bp., 1926, Novák Rudolf és Társa ("Pátria"-ny.), 276 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.