Simeon Mänhardt : Conciones Oder: Christliche Predigen uber die Son- vnd Feyrtägliche Euangelta / nach Ordnung der Römis ... F. Symeonem Mänhardum, S. Francifci Ordens/ 1628. Cum gratia & privilegio Caesar Mayest. 277p + 273 p + 281p. 311p + (16) p. Korabeli félbőr kötésben
Szumowski Ulászló,: Az orvostudomány története bölcsészeti szempontból nézve. Orvosok és orvostanhallgatók számára. Fordította, magyar vonatkozású jegyzetekkel, időrendi táblákkal és ábrákkal ellátta vitéz Herczeg Árpád. Bp., 1939, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. (Ny.n.). XI, [1], 649p. 332 szövegközi ábrával, fényképpel, grafikával. Kiadói egászvászon kötésben
Greguss Gyula: - - összegyűjtött értekezései. Emlékbeszéddel Greguss Ágosttól. A Természettudományi Könyvkiadó Vállalat XI. (jutalom-)kötete. Bp., 1876, K. M. Természettudományi Társulat (Franklin-ny.), 1 t. (szerző fényképe, Klösz Gy. felvétele)+ XXX+(2)+376 p. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes, kopott, foltos borítóval, kissé sérült, fakó gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
Tátrallyay (Wein) Zoltán: A felső légutak betegségei. A szerző, Dr. Tátrallyay (Wein) Zoltán (1887-1954) fül-orr-gégész által DEDIKÁLT példány. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat "A légzési szervek betegségei c. kötetének I. részre. Különlenyomat. Bp., 1941,Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat,(Cegléd,Garab József, XII+126 p. Korabeli kopott egészvászon-kötés. Valamint további 3műve: Fül-, orr-,...
Walter Sperling 2 könyve: Ezer kis csoda. Okos fejtörők kicsiknek, nagyoknak. + Ha okos vagy, törd a fejed. Fejtörők a matematika, aritmetika és geometria világából. Bp., 1943, Griff Könyvkiadó. Számos ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
Salamon Henrik: Fogpótlástan. A fogpótlási módszerek orvosi és technikai leírása. Bp., 1923, Mai Henrik és Fia, XI+312 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
Szabó József: Gyakorlati fogászat. Bp., 1925,"Universitas", XV+656 p. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel, foltos lapokkal.
Neumann Szigfrid: A női betegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára IX. köt. Bp., 1905, Singer és Wolfner, VIII+395+20 (hirdetések) p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, foltos lapokkal.
Taylor Alfréd Swaine: Az orvosi jogtudomány elvei és gyakorlata I. köt.: Orvosi tanúsítás, hulákra vonatkozó kérdések és mérgezés. Ford.: Balogh Kálmán. Pest, 1869, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat,(Khór és Wein-ny.), VIII+557+1 p. Szövegközti fametszetekkel illusztrált. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.
Korányi Sándor: A vesebajok funkcionális pathologiája és therapiája klinikai előadásokban. Ford.: Hetényi Géza. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXXV. köt. Bp., 1930, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, X+309 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.