1941 Botanikai Közlemények XXXVIII. köt. 1-2. füzet. Dr. Moesz Gusztáv közreműködésével szerk.: Dr. Lengyel Géza. Bp., 1941, Kir. M. Természettudományi Társulat, 1 t.+ 100 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel. Kiadói papírkötés, sérült, szétváló fűzéssel, a hátsó borítón hiánnyal, néhány foltos lappal.
Dr. Fáy Aladár et al.: A hatósági orvos. Vezérfonal socialhygiénével foglalkozók: tisztiorvosok, gondozó orvosok, rendőrorvosok stb. számára. Bp., 1926, Novák Rudolf és Társa ("Pátria"-ny.), 276 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.
Dr. Bucsányi Gyula: Az idegbajok természetes gyógymódja. Természetes Élet Könyvtára 2. sz. Bp., [1943], Magyar Vegetárius Egyesület, 23+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés.
1943 Botanikai Közlemények XL. köt. 1-2. füzet. Szerk.: Dr. Lengyel Géza. Bp., 1943, Kir. M. Természettudományi Társulat, 146 p.+ IV (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, kissé sérült, részben felvágatlan lapokkal.
Klimkó Dezső: Az általános érzéstelenítés. Bakay Lajos előszavával. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXXIII. köt. Bp., 1933, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 131 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.