5 000 Ft
Christiani, Wilhelm Ernst: Universalhistorie alter, mittler und neuer Zeiten, 8.,11. (Eilfter),12.,14.,20. Bände. Wien,1794, Franz Haas, 4+XVI+399 p. ;1 t.+4+XVI+391 p.; 1 t.+4+XXIV+452 p.; 1 t. +4+IV+VII-XXIV+496 p.; 1 t.+4+XVI+306+XII+1 p. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, részben foltos lapokkal, két gerinc sérült