150 000 Ft
388,60 EUR, 428,57 USD
Kovács János: A magyar kronikának rövideden le-rajzolt sómmája, mellynek az elsö része Pethö Gergely munkájábúl szedegettetett, rész szerént külömb külömb féle könyvekbül-is bövittetett, a második része penig némelly irásokbúl ki-vétetett, és a ma... Első, Második, Harmadik rész. Egybe kötve Posonyban, 1742. Spaizer Domonkos Ferencz. 200p. + 176p. + 112 p. Körbevágott, korabeli félbőr kötésben kissé kopott gerinccel