3 600 Ft
Pap Dénes: A magyar nemzetgyűlés Pesten 1848-ban. II. köt. Bp., 1881, Ráth Mór, 4 sztl. lev.+ 383 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült, javított gerinccel, kissé kopott borítóval