Könyvek: Történelem

Tételek száma: 172

18283.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Nagy képes Világtörténet. Szerk.: Marczali Henrik, közrem.: Borovszky-Fogarassy-Geréb-Goldziher-Gyomlay-Mika. IV. kötet: A középkor, 1.rész: A népvándorlás. Az Iszlám. Számos képpel, műmelléklettel, és térképpel. Budapest, é.n., Franklin-társulat, Révai testvérek, Korabeli félvászon kötésben
18284.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Dr. Matolay Géza: Gróf Teleki Pál élete és munkássága a magyar revízió szolgálatában. Bp., [1941], Halász Irodalmi és Könyvkiadóvállalat, 1 (színes) t. + 267 p. + 16 (fekete-fehér fotók) t. + 27 p. (Appendix, német nyelvű). Aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval.
18285.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Haidinger, Wilhelm: Erzherzog Stephan. Briefe an - - . Mit einer Einleitung und einem Porträt des Erzherzogen. Wien, 1897, S. Kende, 1 t.+ VII+(1)+193 p. Első kiadás. Német nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé koszos borítóval, a képtábla foltos, az előtte lévő hártyapapír szakadt, a képtábla és a címlap nagyrészt elvált a fűzéstől.
18286.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Erődi Béla, Dr.: A török küldöttség látogatásának emlék-könyve. Budapest, 1877. Méhner. 1 díszcímlap + 72 p. Korabeli félvászon kötésben néhány lap ragasztott, egy-két firkával.
18287.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
9

Magyarország történelme, földje, népe, élete, gazdasága, irodalma, művészete Vereckétől napjainkig. I-V. kötet. I. köt.: Történelem, 544 p., II. köt.: Állami és gazdasági élet., 482 p., III. köt.: A magyar föld, 470 p., IV. köt.: Tudomány, irodalom, egyházi élet, 406 p., V. köt.: Művészet, sport, statisztika, 420 p. Bp., (1929), Franklin. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, az I. kötet elején Horthy Miklós képpel. Kiadói aranyozott kiadói félbőr-kötésekben, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
18288.

Magyarország történelme, földje, népe, élete, gazdasága, irodalma, művészete Vereckétől napjainkig. I-V. kötet. I. köt.: Történelem, 544 p., II. köt.: Állami és gazdasági élet., 482 p., III. köt.: A magyar föld, 470 p., IV. köt.: Tudomány, irodalom, egyházi élet, 406 p., V. köt.: Művészet, sport, statisztika, 420 p. Bp., (1929), Franklin. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, az I. kötet e...

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
9

Németh György: Karthágó és a só. Az ókortörténet babonái. Bp., 2002, Korona. Kiadói kartonált papírkötés.
18289.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Gehrig, (Oscar) Oszkár Dr.: Bombazáporban Európa kultúrája (Bp., 1943. Centrum.) VII+(1)+32p. Az angol és amerikai bombázások által a német és olasz műemlékekben okozott pusztítást bemutató kiadvány. Fényképpel illusztrált, kiadói papírborítóban kis kopással.
18290.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

18291.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

18292.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

18293.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

18294.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft