Könyvek: Történelem

Tételek száma: 172

Karsai Elek: Iratok a Magyar Tanácsköztársaság történetéhez angol levéltárakban. Különlenyomat a Levéltári Közlemények XL. évfolyamából. Szeged, 1969, (Szegedi Ny.), 138-158 p. Kiadói tűzött papírkötés.
18331.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

18332.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Szekeres Endre, zsarolyáni: Földbirtokszanálás. Javaslat az eladósodott földbirtokok megmentéséről. Debrecen, 1933, (Pannónia-könyvnyomda). Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és borítóval, felvágatlan példány.
18333.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

18334.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Barna Jónás: Rablánczon. A szabadságharc hősregéi. Bp., [1918], Magyar Kereskedelmi Közlöny (Tolnai-ny.), 127+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, foltos, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.
18335.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

18336.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Vermes Gábor: Kulturális változások sodrában. Magyarország 1711 és 1848 között. Bp.,2011,Balassi. Kiadói papírkötés.
18337.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
8,81
9,71

Ratzel Frigyes: A föld és az ember. Anthropo-geographia, vagy a földrajz történeti alkalmazásának alapvonalai. Ford.: Simonyi Jenő. Bp., 1887., MTA, XX+623 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
18338.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

Feleky Géza: India és a világháború. Bp., 1915. Eggenberger. 43p. Kiadói egászvászon kötésben Ritka!
18339.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Korok ruhái. Domanovszky Endre illusztrált előadásvázlatai az öltözködés történetéről. Bp., 1979, Corvina. 319 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
18340.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

18341.

Kovács László: Magyarhomorog-Kónya-domb 10. századi szállási és 11-12. századi falusi temetője. Magyarország honfoglalás kori és kora Árpád-kori sírleletei 12. Szeged-Bp., 2019, SZTE BTK Régészeti Tanszék - MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont Régészeti Intézete - Magyar Nemzeti Múzeum - Martin Opitz Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva, CD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés...

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
9

Dr. Csáky Imre: Pest-Pilis-Solt vármegye címeres levele. 327/1000. számozott példány. Bp., 2008. Kiadói plüss kötés, jó állapotban.
18342.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft