Karsai Elek: Iratok a Magyar Tanácsköztársaság történetéhez angol levéltárakban. Különlenyomat a Levéltári Közlemények XL. évfolyamából. Szeged, 1969, (Szegedi Ny.), 138-158 p. Kiadói tűzött papírkötés.
Barna Jónás: Rablánczon. A szabadságharc hősregéi. Bp., [1918], Magyar Kereskedelmi Közlöny (Tolnai-ny.), 127+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, foltos, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.
Ratzel Frigyes: A föld és az ember. Anthropo-geographia, vagy a földrajz történeti alkalmazásának alapvonalai. Ford.: Simonyi Jenő. Bp., 1887., MTA, XX+623 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Kovács László: Magyarhomorog-Kónya-domb 10. századi szállási és 11-12. századi falusi temetője. Magyarország honfoglalás kori és kora Árpád-kori sírleletei 12. Szeged-Bp., 2019, SZTE BTK Régészeti Tanszék - MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont Régészeti Intézete - Magyar Nemzeti Múzeum - Martin Opitz Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva, CD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés...