18187.
455. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 800 Ft
Csanád vármegye tíz évvel Trianon után. Csanád vármegye és az egyelőre egyesített Arad- és Torontál vármegyék revíziós emlékalbuma. Összeáll.: Vermes Ernő. Gyula, 1929, Kultura Könyvnyomda és Lapkiadó Rt., 528 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, az utolsó lap foltos. Megviselt állapotban. Számozott (507./1000) példány.