18000.
455. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
200 000 Ft
518,13 EUR, 571,43 USD
Nayad. Fürdői-album. Szerkesztik: Balázs Sándor, Huszár Imre és Rózsaági Antal. Első évfolyam. Pest, 1863. Lauffer és Stolp. 1 t Litográfa + 1 t. (acélmetsz.)+[2]+XVIII+[2]+152+[1] p.+2 t. (acélmetsz.). A kötetben a Császárfürdő és Balatonfüred leírása mellett a fürdővel kapcsolatos szépirodalmi munkák olvashatók. A táblákon Balatonfüredi életképek. Korabeli, pótolt gerincű, restaurált félbőr kötésben