Renk Ajans Basim Yayin Hizmetleri (szerk.): Istanbul. Istanbul, 1993, Ministry of Culture. Angol nyelven. 192 p. Megjelent 3000 példányban. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szövetborítású tokban, kissé hullámos lapokkal.
Halmai László: Miskolc Portfolio: multimedia CD-ROM és fotóalbum. Miskolc, 2004, AV-ART Studio. Kartonált papírkötés. A hozzá tartozó CD teljesen ép állapotú.
3 db Prágáról szóló könyv / 3 books about Prague: Plicka, Karel: Prague / Praha. En images / In Photographs / ve fotografii. (Két különböző kiadásban / In two different editions). Prága, 1950-1956, Orbis. Több nyelven. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítókkal. + Kletzl, Otto: Peter Parler. Der Dombaumeister von Prag. Leipzig, 1940, E. A. Seeman...
Budapest anno. Lichtbildaufnahmenim Atelier und ausser Haus (Fényképfölvételek műteremben és házon kívül). Bp., 1979, Corvina. Német nyelven. 2. kiadás, Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
L. M. Nesbitt: Az Ismeretlen Abesszinia. Fordította Halász Gyula. Bp., 1937, Kir. M. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér fotókkal, valamint egy térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, egy kijáró táblával.
Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor. Bp., 1988, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB, 524. Második, átdolgozott, és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadással.