Dr. Torday Ervin: Erdőgazdasági alapismeretek. Bp., 1948, szerzői kiadás (Dr. Móricz Miklós-ny.), 268 p.+ XII (fekete-fehér fotók) t. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, minimálisan foltos borítóval.
Balkay Rudolf: A szarvas és vadászata. 27 színes rajzzal. Bp., 1982., MTI. Az 1903-ban, az Athenaeum által kiadott könyv minikönyv reprint kiadása. Kiadói egészvászon-kötés, 11,5x8 cm. "Megjelent 100 példányban, ebből számozott 1 példány." Számozatlan példány.
Monostori Károly: Ebtenyésztés kézikönyv ebtenyésztők, vadászok és ebkedvelők számára. (A kutya természetrajzi, bonc- és élettani s küllemtani leírása, fajtái, szaporítása, felnevelése, táplálása, gondozása, tanítása, használása és fontosabb hibáinak és betegségeinek orvoslása.) Bp.,én.,Franklin, 196 p. Szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben. REPRINT KIADÁS 2011
Ez elment vadászni... Jogszabályismeret, balesetelhárítás vadászoknak. Összeáll.: Nagy István. Bp., 2006, OMVK Fővárosi és Pest megyei Területi Szervezete, 48 p. Kiadói tűzött papírkötés, helyenként tollas beírásokkal, firkákkal.
Várnai György: Vadásztörténetek és mesék felnőtt gyerekeknek, a természet rajongóinak. Piliscsaba, 2003, Kétezeregy Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, foltos kiadói papír védőborítóban.