Petró József: Pázmány Péter teológiája. A Szent István Akadémia Hittudomány-Bölcseleti Osztályának felolvasásai 2. köt. 7. sz. Bp., 1932, Szent István Akadémia (Stephaneum-ny.), 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón kis sérüléssel, intézményi bélyegzőkkel.