cca 1930-1940 Szegedi levente zenész hagyaték tétel, össz. 8 db: fotók (4 db), nyomtatott kották (2 db, az egyik dedikált), hangjegyfüzetek kézzel írt kottákkal (2 db). Változó állapotban.
cca 1900 "Szolgálati időm emlékéül" (zur Erinnerung an meine Dienstzeit), magyar katona emléklapja, kivágott katona portré fotóval, lap alján nevesített és az gyalogezred nevével. Lap széle kissé sérült. 49×36 cm
cca 1880 S.M.S. Miramar a szárazdokkban, Polában. Kabinetfoto Mioni műterméből / S.M.S. Miramar, viewed from the bow, is in dry dock.Cabinet photograph by L. Mioni, Pola,