Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 225
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3033619
12720
455
Antique
Szecessziós bronz kétágú falikar, kissé sérült gyertyatokokkal, m: 43 cm 3034279
12721
455
Antique
Garuda. Kambodzsa, cca XIX sz. közepe -vége, öntött bronz, kopással, m: 23 cm 3034591
12722
455
Antique
Régi Fradi (FTC, Ferencváros) zászló, szövet, feltehetően XX. sz. közepe, foltos, fa rúdon, 52,5x44 cm 2850342
12723
455
140000
Antique
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
3037834
12724
455
26000
Antique
Szecessziós bronz lámpa. Üveg búrával, új vezetékezéssel szép állapotban m: 47 cm 3033636
12725
455
Antique
cca 1760/80, Freiburg környéki manufaktúra, Ón kancsó. Korának megfelelő állapotban, jelzett, m: 21,5 cm 3033624
12726
455
Antique
cca XIX. sz. közepe/vége, Német ón szív alakú ajándéktárgy, jelzett, kopott, 22x21 cm 3035182
12727
455
Antique
cca 1900, Dél-India, Ganésa. Öntött bronz, némi öntési hibával, m: 13 cm 3033668
12728
455
Antique
Szecessziós stílusú antik asztali lámpa, tejüveg búrával, m: 57 cm 3037610
12729
455
Antique
Masszív díszes réz gyertyatartó 20 cm 3035265
12730
455
60000
Antique
Kínai jáde váza. Gazdagon faragott díszítéssel, madáralakkal díszített jáde váza, kis kopással, m: 33 cm 2369549
12731
455
Antique
2 db kínai selyem borítású figura. Falra akasztható 32 cm / Chinese silk figures 32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft