Olympia 1936. Die Olympischen Winterspiele vorschau auf Berlin. Band I. A berlini olimpia gyűjtőalbuma, kompletten beragasztott képpel Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1936 A budapesti X. kerületi tisztviselőtelepi magy. kir. állami Széchenyi István gimnázium huszonnyolcadik értesítője az 1935-36. iskolai évről. Bp., 1936, Nádor-ny., 64 p. + 1 (fekete-fehér fotó) t. A borító Pálla Jenő (1883-1958) munkája. Kiadói papírkötés, sérült borítóval
1936 A Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesületének (V.O.G.E.) Alapszabályai. Bp., Budapesti Hirlap-ny., 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, sarkán kis sérüléssel, a címlapon bélyegzővel.
1937 Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetemi Bölcsészettanhallgatók Egyesülete Segély Alapja javára rendezett Bölécsész-Táncestély meghívója, Tisztviselő-Kaszinó termeiben, borítékkal, 4 sztl. lev.