1814 Helytartótanácsi rendelkezések a Munkácsi Görök-Katolikus és a Kassai Római Katolikus Püspökségek. illetve a nagyváradi Latin Szetartású Székeskáptalan részére
1831 Marosvásárhely (Erdély), gróf Mikes Zsuzsánna (Szentkereszti Zsigmond özvegye) felperes és a zágoni birtokosok (alperes) közötti, zágoni közhelyek felosztásának ügyében folytatott per ítélete, 4 p.
1850 Az ausztriai birodalmat illető közönséges birodalmi törvény- és kormánylap. 1850-diki évfolyam. Magyar-német bilingvis. I. kötet.Bécs, 1850., Cs. K. Udvari és Állami Nyomda. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, régi intézményi bélyegzéssel.
cca 1854 Tormay Károly: Az első magyar gőzfürdő Pesten. 41-49p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Magyarország és Erdély képekben c. kötetből kiemelve. Kiadják és szerkesztik Kubinyi Ferencz és Vahot Imre. Lap széle kissé foltos.
1862 Pesti, Pilis, Solt vármegyék telekkönyvezésének helyhatósági szabályozása, Dalmady Győző aljegyző által kiadott hirdetmény, szakadásokkal, 42×53 cm