1955-1986 Vegyes nyomtatvány télel, 3 db: 1955 Szabad Művészet IX. évf. 6-7. sz. Foltos borítóval. 1984 Plakate Galeria Wolfgang Ketterer München 83. Auktion. Plakate.; 1986 Profil. 1986/10. IX. évf. decemberi szám.
1955 A Képes Sport teljes évfolyama bekötve. Hozzákötve egy MTK hiradó is. Jó állapotban, félvászon kötésben. Az Aranycsapat sok mérkőzésének fotójával
1956 Magyar Nemzet. 1956. okt. 6. A címlapon Rajk László és társai (Pálffy György, Szőnyi Tibor, Szalai András) újratemetésének hírével, szakadt, sérült, kis foltokkal, 8 p.
1957 Az IBUSZ fizetővendéglátó-szolgálatának tájékoztatója. (Balaton és környéke, Aggtelek, Mátrafüred, Szilvásvárad, stb.) Bp., IBUSZ sajtó- és propaganda osztálya, 120 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
1958 Az IBUSZ külföldi társasutazásai (Szovjetunió, Csehszlovákia, Románia, Bulgária). Bp., Közlekedési Dokumentációs Vállalat (Franklin-ny.), 128 p. Kiadói papírkötés, a gerincen sérüléssel. Megjelent 5000 példányban.
1958 Magyar Labdarugó Edzők Testülete hivatalos értesítője 5. szám, 1958. máj. 28. (postai úton terjesztett, belső kiadvány), Berkes István (feltehetőleg Berkes István (1950-) labdarúgó, orvos, sportorvos édesapja) részére címezve és küldve, 5+(1) p.