cca 1900 4 db ornamentika témájú színes illusztráció a Meyer's Lexikon 5. kiadásából, nyomat, papír, egyiken kisebb szakadással, modern paszpartuban, 21x27 cm
cca 1900 5 db viselettörténeti színes illusztráció a Meyer's Lexikon 5. kiadásából, nyomat, papír, egyiken kisebb sérüléssel, modern paszpartuban, 21x27 cm
cca 1900 3 db színes kutya (közte vadászkutyák kétszer) illusztráció a Meyer's Lexikon 5. kiadásából, nyomat, papír, mindegyik modern paszpartuban, 21x25 cm
cca 1900 4 db színes állatvilág (Arktisz, Ausztrália, Etiópia, trópusok) illusztráció a Meyer's Lexikon 5. kiadásából, nyomat, papír, mindegyik modern paszpartuban, 21x25 cm
cca 1900 Ausztria-Magyarország országainak, régióinak címerei, színes illusztráció a Meyer's Lexikon 5. kiadásából, nyomat, papír, modern paszpartuban, 21x25 cm
cca 1900 7 db gyümölcs témájú illusztráció a Brockhaus és a Meyer's Lexikonból, nyomat, papír, modern paszpartuban, egyik kissé foltos, 12x21 cm körüli méretben
cca 1900 8 db színes művészet témájú (kerámia, zománc, üveg, görüg vázák stb.) illusztráció a Meyer's Lexikon 5. kiadásából, nyomat, papír, mindegyik modern paszpartuban, 21x25 cm
cca 1900 Le Garde-Meuble, díszes, szecessziós függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, kis lapszéli sérülésekkel, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 36x27,5 cm
cca 1900 Le Garde-Meuble, díszes, szecessziós függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, kis lapszéli sérüléssel, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 36x27,5 cm