cca 1900 Le Garde-Meuble, díszes, szecessziós függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 35,5x27,5 cm
cca 1900 Le Garde-Meuble, gazdagon díszített függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, a lap széléhez kisebb anyagdarabokat tűztek, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 35,5x27,5 cm
cca 1900 I. Ferenc József (1892-ben), Weinwurm Antal (1845-1925) fényképe után. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 16×10 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
cca 1900 A Budapesti Függetlenségi és 48-as Polgárok Körének 2 db felirata a magyar országgyűlés képviselőházához, az egyiken a Nagykátai Függetlenségi Olvasókör pecsétjével és bejegyzésével, 2 sztl.; 2 sztl. lev.