1912 A Nyugat V: évf. 17. szám. a tartalomból: Ady Endre: Szerelmek az őszben, Szép Ernő: Paul Claudel verseiből, Móricz Zsigmond: Tavaszi szél, és mások írásaival. Kissé körbevágott, jó állapotban
cca 1912 I. Napóleon életét bemutató képek, 12 db színes nyomat. In: Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. Lapméret: 29,5x21,5 cm
1913 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XLVIII. köt. 1913. II. félév (július-december). Bp., 1913, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 425-884 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.
1915 Athenaeum. Uj folyam, I. kötet. A magyar Tudományos Akadémia hozzájárulásával kiadja a Magyar Filozófiai Társaság. Szerk.: Alexander Bernát. Bp., 1915., Franklin, 4+514+1 p. A címlap és a könyvdíszek Gara Arnold munkái. Kopott félvászon-kötésben, bélyegzésekkel.
1916 Az Országos Magyar Királyi Iparművészeti Iskola Évkönyve 1915-1916. Szerk.: Nádler Róbert. Bp., Pátria-ny., 70 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, sérült és foltos borítóval, foltos lapokkal, utolsó lap hiányzik, megviselt állapotban.
Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. XXVII. évf. 4-5. füzet. Bp., 1916, A Magyar Néprajzi Társaság kiadása. Első oldalain Ferenc József halála alkalmából elmondott elnöki gyászbeszéd és nekrológ. Kiadói papírkötés. Kissé foltos, sérült borítóval.