Okmányok

Tételek száma: 176

1947-1948 Jászberény, 2 db tízéves osztálytalálkozó alkalmából készült, irredenta szövegű, grafikus oklevél (szign.: Csete Balázs), rajta a résztvevők aláírásával. Hajtva, kissé foltos lapok, 43x31 cm
14285.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1948-1985 Szocialista iratok, emléklapok, össz. 7 db, közte Magyar Dolgozók Pártja Államvédelmi Hatóság Pártszervezete által kiállított bizonyítvány "Párttörténet középfok" tanfolyam elvégzéséről, Belügyminisztérium Korvin Ottó Kórház intézményeinek igénybevételére jogosító igazolvány, MDP választási agitációs és oktatási munkáért kiállított emléklapok, stb.
14286.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

1949 Vass és Kovács Kerítés-, Ágybetét- és vasbútorüzem (Bp. II.) fejléces levélpapírra írt meghatalmazás
14287.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57

1949-50 Bertók Lajos iskolaigazgató fegyelmi ügyének iratai és fényképe.
14288.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

cca 1950 Díszoklevél elismerésül a felszabadulási műszakban az újítás terén végzett jó munkáért, papír, aranyozott, festett vászon, kopott, kissé foltos papírral
14289.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

cca 1950 5 db MDP tagsági könyv
14290.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14

cca 1950-58 össz. 4 db okmány: fényképes katonai igazolvány, munkakönyvek, szakszervezeti tagsági könyv sok bélyeggel,
14291.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1951.IV.4. Sztahanovista oklevél, Rákosi-címeres szocreál grafikával, hajtva, 47,5x33,5 cm
14292.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

1952 Közoktatási Minisztérium - állandó be- és kilépési engedély, a minisztérium bélyegzőjével
14293.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

1954 Jugoszláv állampolgársági bizonyítvány szabadkai férfi részére
14294.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1955 Argentin személyi igazolvány magyar származású személy részére
14295.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

cca 1955-1960 Vám- és Pénzügyőrségi Idézés elkövető számára, kitöltetlen, pecséttel
14296.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft