Okmányok Tételek száma: 176
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2967177
14285
455
Documents
1947-1948 Jászberény, 2 db tízéves osztálytalálkozó alkalmából készült, irredenta szövegű, grafikus oklevél (szign.: Csete Balázs), rajta a résztvevők aláírásával. Hajtva, kissé foltos lapok, 43x31 cm 2985835
14286
455
Documents
1948-1985 Szocialista iratok, emléklapok, össz. 7 db, közte Magyar Dolgozók Pártja Államvédelmi Hatóság Pártszervezete által kiállított bizonyítvány "Párttörténet középfok" tanfolyam elvégzéséről, Belügyminisztérium Korvin Ottó Kórház intézményeinek igénybevételére jogosító igazolvány, MDP választási agitációs és oktatási munkáért kiállított emléklapok, stb. 3022190
14287
455
900
Documents
1949 Vass és Kovács Kerítés-, Ágybetét- és vasbútorüzem (Bp. II.) fejléces levélpapírra írt meghatalmazás 3037140
14288
455
Documents
1949-50 Bertók Lajos iskolaigazgató fegyelmi ügyének iratai és fényképe. 3039861
14289
455
Documents
cca 1950 Díszoklevél elismerésül a felszabadulási műszakban az újítás terén végzett jó munkáért, papír, aranyozott, festett vászon, kopott, kissé foltos papírral 3033158
14290
455
3200
Documents
cca 1950 5 db MDP tagsági könyv 3034045
14291
455
Documents
cca 1950-58 össz. 4 db okmány: fényképes katonai igazolvány, munkakönyvek, szakszervezeti tagsági könyv sok bélyeggel, 3040073
14292
455
Documents
1951.IV.4. Sztahanovista oklevél, Rákosi-címeres szocreál grafikával, hajtva, 47,5x33,5 cm 3033554
14293
455
Documents
1952 Közoktatási Minisztérium - állandó be- és kilépési engedély, a minisztérium bélyegzőjével 2789106
14294
455
Documents
1954 Jugoszláv állampolgársági bizonyítvány szabadkai férfi részére 3037427
14295
455
Documents
1955 Argentin személyi igazolvány magyar származású személy részére 3038563
14296
455
Documents
cca 1955-1960 Vám- és Pénzügyőrségi Idézés elkövető számára, kitöltetlen, pecséttel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft