1732 Austrasiorum sive Franciae orientalis Ducatus cum pago Thuringiae australis... descriptus. Bessel, 1732. Kelet Franciaország és Közép-Európa térképe. Rézmetszet. Egy nagyobb beszakadással.. / Copper plate engraving with one large tear 72,5:86,5 cm
1988 Az Aggtelek-Rudabányai-hegység fedetlen földtani térképe, Szerk.: Less György, Grill József, Szentpétery Ildikó, Róth László, Gyuricza György. Bp., Magyar Állami Földtani Intézet, feltekerve, lapszéli szakadásokkal, 84x119 cm és 84x117 cm. Megjelent 500 példányban.
Russia Asiatica (Az ázsiai Oroszország térképe), XVIII. sz. vége. Rézmetszet, papír, határszínezett. Zatta, Antonio és fiai kiadása. Üvegezett fakeretben, 32x42 cm / Asian Russia, old map, end of 18th century, engraving, hand-coloured, framed