cca 2000 össz. 3 nemesi család címere, az egyik Aranyosi Töttösi Töltéssy, kézzel festett, szarvasbőr, kopott, felületi sérülésekkel, 41x28 cm; másik kettő családi név része nyomat (Wrchowszky de Kismartin et Szentmiklós és Lekcsei és alsó-szopori Sulyok család címere), címer rész kézzel festett, papír, 42x30 cm
cca 2000 össz. 5 nemesi család címere (récsei Békeffy, hubói Hubay, mezőbándi Kovács, krasznai Krasznay, Hoyer von Hamburg und Lübeck), családi név része nyomat, címer rész kézzel festett, papír v. merített papír, 42x30 cm
cca 2000 össz. 4 nemesi család címere (Kis- és nagybarkóczi Szmodis, Marton de Jász Födényszaru, ruszkai Ruszkai, gyergyószentmiklósi Lázár), családi név része nyomat, címer rész kézzel festett, papír, 42x30 cm
cca 2000 össz. 5 nemesi család címere (Dedinszky de Dedina, Aranyosi Töttösi Töltéssy, budai Szabóky stb.), családi név része nyomat, címer rész kézzel festett, papír v. merített papír, Dedinszky de Dedina sérült és hiányos, 42x30 cm körüli méretekben