Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 140

~1900. "Országos Magyar Vadászati Védegylet" jelzett Ag jelvény (15,08g/0.900/45mm) T:XF patina
33346.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
27

1903. "RK - Et Proficiebat - EG" zománcozott Cu sapkajelvény (60x42mm) T:3 jelentős zománchiba, hajlott
33347.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

~1905-1910. "A Magyar Szent Korona Országai Vasutas Szövetsége" zománcozott fém jelvény, alsó részén a Tulipános Iparvédő Mozgalom jelképével (31,5x23mm) T:XF zománchiba
33348.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

~1907-1918. "Országos Keresztényszocialista Párt"  zománcozott bronz jelvény, Zn rátéttel, fehér kereszten turul, "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." gyártói jelzéssel (36x36mm) T:AU  Hungary ~1907-1918. "Országos Keresztényszocialista Párt" enamelled bronze political party badge, white cross with Turul, with makers mark "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." (36x36mm) C:AU
33349.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71
9

~1907-1918. "Országos Keresztényszocialista Párt" kisméretű zománcozott bronz jelvény (22x22mm) T:AU  Hungary ~1907-1918. "Országos Keresztényszocialista Párt" enamelled bronze political party badge, white cross with Turul (22x22mm) C:AU
33350.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

~1910. "Weiss Manfréd Acél- és Fémművek" zománcozott fém kitűző (2xklf) T:XF
33351.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29
10

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. "Unser Kaiser im Gebet (Császárunk ima közben)" aranyozott, zománcozott, üvegberakásos jelvény (24mm) T:XF  Austro-Hungarian Monarchy ~1914. "Unser Kaiser im Gebet (Our Empreror in prayer)" gilt, enamelled badge with glass inlay (24mm) C:XF
33352.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

~1914-1918. "A Magyar Nők Korona Alapja" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "KIADJA A HADSEGÉLYEZŐ HIVATAL" felirattal, tokban (21x24mm) T:AU,XF patina
33353.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

33354.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

~1920. "25" részben zománcozott bronz dalosköri jelvény T:AU
33355.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

~1920. "Trianon" festett bronz gyászjelvény (30x21mm) T:AU
33356.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

~1920. Habsburg Ottót ábrázoló fém legitimista jelvény, hátlapon pótolt tűvel (15x8mm) T:XF
33357.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft