~1905-1910. "A Magyar Szent Korona Országai Vasutas Szövetsége" zománcozott fém jelvény, alsó részén a Tulipános Iparvédő Mozgalom jelképével (31,5x23mm) T:XF zománchiba
~1907-1918. "Országos Keresztényszocialista Párt" zománcozott bronz jelvény, Zn rátéttel, fehér kereszten turul, "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." gyártói jelzéssel (36x36mm) T:AU Hungary ~1907-1918. "Országos Keresztényszocialista Párt" enamelled bronze political party badge, white cross with Turul, with makers mark "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." (36x36mm) C:AU
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. "Unser Kaiser im Gebet (Császárunk ima közben)" aranyozott, zománcozott, üvegberakásos jelvény (24mm) T:XF Austro-Hungarian Monarchy ~1914. "Unser Kaiser im Gebet (Our Empreror in prayer)" gilt, enamelled badge with glass inlay (24mm) C:XF
~1914-1918. "A Magyar Nők Korona Alapja" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "KIADJA A HADSEGÉLYEZŐ HIVATAL" felirattal, tokban (21x24mm) T:AU,XF patina
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "FM. EHG. Friedrich" Habsburg-Tescheni Frigyes főherceget ábrázoló aranyozott bronz jelvény. Szign.: Rudolf Ferdinand Marschall (32x42mm) T:AU kopott aranyozás