31455.
455. Lezárult gyorsárverés
Magyar emlékveretek, plakettek
36 000 Ft
11
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József / Bízom népemben, s ügyünk igazságában" bronz emlékérem, zománcozott gyűrűben, piros! zománc. Szign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (98,52g/65mm) T:VF a középső rész rögzítése kissé elmozdult, patina, zománchibák / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" bronze commemorative medallion in enamelled ring, red! enamel. Sign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (98,52g/65mm) C:VF the fixation of the middle part has slightly shifted, patina, enamel errors