Üvegtárgyak Tételek száma: 448
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2437527
12225
455
5500
Glass-objects
Art deco üveg váza, kisebb kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 2901739
12226
455
Glass-objects
Karcag-Beregfürdő: Nagy méretű váza. Millenium 2000. Limitált kiadás. Homokfúvott, gravírozott, hibátlan 55 cm 2886544
12227
455
Glass-objects
Dekoratív sárga ólomkristály, tál, hibátlan, d: 21,5 cm 2790441
12228
455
Glass-objects
Dutz Collection retró skandináv váza, tervező: Henryk Rysz, fújt üveg, etikettel jelzett, m: 18 cm 3036727
12229
455
13000
Glass-objects
Vladislav Urban (1937-2022), Sklo Union: Design üveg váza. cca 1960, öntött, anyagában színezett türkiz üveg. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 14 cm 3036741
12230
455
Glass-objects
Sklo Union Josef Hospodka cseh kék-piros színezett üveg kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, 30x18x11 cm 3036938
12231
455
Glass-objects
Ólomüveg mennyezeti lámpabúra, kis kopással, pálmafa mintával, d: 41 cm 3035271
12232
455
Glass-objects
Lalique jelzéssel savmaratott bika díszítésű asztaldísz, hibátlan, m: 13,5 cm 3035283
12233
455
Glass-objects
cca 1930 Art deco üvegváza. Préselt, anyagában mustársárgára színezett üveg, jelzés nélkül, kopással, m: 17 cm 3033211
12234
455
Glass-objects
Murano Formia Vetri Di Murano üveg pingvin, címkével jelzett, hibátlan, m: 18 cm 3032823
12235
455
Glass-objects
Borostyánüveg kraklé likőrös készlet. Anyagában színezett. Palack 25 cm + 5 db pohár, kettőn minimális lepattanással 2959982
12236
455
4800
Glass-objects
Biedermeier váza, uránzöld és kobaltkék színű, pácolt, hámozott üveg, kézzel festett arany- és virágmintával. Jelzés nélkül, kopásnyomokkal, szájperemén két kisebb csorbával, m: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft