Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 51

Kozma Lajos ex librisei. Bp., 1909, A Ház, (A Világosság-ny.), 24 sztl. lev. Kiadó illusztrált papírborítóban, karton védőtok nélkül.
11258.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43
17
Andruskó Károly (1915-2008): Ex libris Farkas Bertalan. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. Hátoldalán ismeretlen személy feliratával. 8,5x5 cm
11259.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
Michel Fingesten (1884-1943): Ex libris G. Massot, amor vincit. Linómetszet, papír, jelzett, 9x5 cm
11260.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Michel Fingesten (1884-1943): Aus meiner Schlachtenbibliothek Udo Schulze (ex libris). Klisé, papír, jelzett, 8x6,5 cm
11261.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus aktok, nyomat, papír, színezett, kartonra ragasztva, jelzés nélkül, 13×13 cm
11262.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
11263.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
11264.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
Vén Zoltán: Kisgaléria. (15 db jelzett rézkarc, mappában). Bp., é.n., "KBK" Grafikagyűjtő és Művelődési Egyesület, 15 t. Kiadói papírmappában, jó állapotban, 21x14,5 cm. Számozott (004./150) példány.
11265.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
11266.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Sterbenz Károly (1901-1993): Ex libris "Madas Gabriella, Mollay János házasságot kötöttek 1959" A képen Sopron városa, 15x10,5 cm, a hátoldalon ragasztónyomokkal
11267.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Sterbenz Károly (1901-1993): Ex libris Dr. Petrikovits László könyve, S.K. jelzéssel. A képen a burgenlandi Fraknó vára látszik. 15x10,5 cm, a hátoldalon ragasztónyomokkal
11268.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Haranghy Jenő (1894-1951): Ex libris eroticis Dr. AK. 16x11 cm, hátoldalon ragasztónyommal.
11269.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft